• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Rreth nesh

Tekst për kompaninë tonë

  • 3

Punuar që nga viti 2005

Mirë se vini në Smartex Screen Co, Ltd Zyra jonë është në qytetin Qingdao dhe fabrika jonë është themeluar në vitin 2005, ne kemi një traditë të gjatë në prodhimin dhe furnizimin e materialeve insekteve ekran, anulohet produkteve ekran insekteve dhe dritare pjesë këmbimi, etj

 

Ne kryesisht kanë të bëjnë në eksportin e produkteve të insekteve ekran dhe produkteve dritare të lidhura, të tilla si ekran tekstil me fije qelqi insekteve, ekran insekteve alumini, tekstil me fije qelqi ekran ngurtë insekteve, tekstil me fije qelqi bettervue insekteve ekran, pishinë dhe oborr spanjol mbyllje insekteve ekran, pleated rrjetë ekran, ekran polyster, manar ekran, ekran shtuf, pjesë ekran, rrjetë teli dhe gjithashtu ekran anulohet insekteve, etj 

ekspozitë

klientët tanë të rregullt

Smartex SCREEN CO., LTD.?

Ne do të ju ndihmojë të gëzojnë jetën tuaj më të mirë. Qetë dhe të rehatshme.

WhatsApp Online Chat !