• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

за нас

Текст за нашата компанија

  • 3

РАБОТНИ од 2005 година

Добредојдовте на Smartex екран Co, Ltd Нашата канцеларија е во Кингдао Сити и нашата фабрика е основана во 2005 година, ние имаме долга традиција во производство и снабдување на инсекти екран материјали, стигнале производи инсекти екран и прозорецот резервни делови, итн

 

Ние, главно, се занимаваат со извоз на инсекти екран производи и прозорецот поврзани со производи, како што се екран фиберглас инсекти, инсекти екран алуминиум, фиберглас беспомошна инсекти екран, bettervue фиберглас инсекти екран, базен & инсекти внатрешен двор комплет екран, pleated екран мрежа, polyster екран, миленичиња екран, туф екран, екранот делови, жица мрежа, а исто така стигнале инсекти екран, итн 

изложба

Нашите редовни клиенти

SMARTEX SCREEN CO., LTD.?

Ние ќе ви помогнат да уживате во вашиот живот подобро. Тивка и удобна.

WhatsApp Online Chat !